Onze nieuwe flyer is klaar!

Onze nieuw flyer

En is te downloaden vanaf de website.

Door fondsen te verzamelen kan de school apparatuur aanschaffen en financiële steun bieden, zodat de leraren en ons team van vrijwilligers de mogelijkheid hebben de kinderen blijvend te stimuleren en te activeren. Eveneens worden de therapieën bekostigd.

Download onze flyer en lees meer over onze activiteiten of informeer een vriend of kennis over ons. In deze flyer geeft u een indruk van wat wij doen. Helaas kunnen we niet alles aan u kwijt, maar houden we u graag op de hoogte via onze website en op de Facebook pagina.

De flyer is te downloaden in de Nederlandse en Engelse taal.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.